Fundacja UNA Jesteś Wiele Wart

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa

Parter projektu

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa

Logo-2-1024x399

Parter projektu

Logo-3-1024x399

Nieodpłatny Program "Jesteś Wiele Wart 3"

Bezpłatny Program "Jesteś Wiele Wart 3"

Program dla osób identyfikujących się jako DDA / DDD oraz dla osób uzależnionych i współuzależnionych.

Jeżeli:

  • Masz poczucie, że wciąż czegoś Ci w życiu brakuje
  • Doświadczasz problemów w związkach/relacjach
  • Jeżeli relacje wydają się nietrwałe i powierzchowne
  • Masz skłonność do wiązania się z tzw. trudnymi osobami
  • Czujesz się w pewien sposób inna/inny
  • Ciągną się za Tobą ból, przemilczane historie i inne problemy z dzieciństwa
Robert Smyczyński, Prezes Fundacji UNA

Robert Smyczyński, Prezes Fundacji UNA

Program bazuje na naszych doświadczeniach w pracy z osobami określającymi się jako DDA / DDD i czerpie z nurtów Zorientowanych na Osobie, Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, Terapii Schematów. Jest dedykowany tym, którzy chcą budować nowe lub przebudowywać obecne relacje, czerpać większą satysfakcję ze związków, trwale uwolnić się od poczucia krzywdy i utrwalić umiejętność stawiania granic.

Robert Smyczyński, Prezes Fundacji UNA

Robert Smyczyński, Prezes Fundacji UNA

Program bazuje na naszych doświadczeniach w pracy z osobami określającymi się jako DDA / DDD i czerpie z nurtów Zorientowanych na Osobie, Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, Terapii Schematów. Jest dedykowany tym, którzy chcą budować nowe lub przebudowywać obecne relacje, czerpać większą satysfakcję ze związków, trwale uwolnić się od poczucia krzywdy i utrwalić umiejętności stawiania granic.

Program w pigułce

Dla kogo:

Pomożemy Ci:

Korzyści dla Ciebie:

Dlaczego my?

Program „Jesteś wiele Wart 3” jest kontynuacją programów realizowanych przez Fundację A.R.T. „Jesteś wiele wart” i „Jesteś wiele wart 2”. W edycji 2021-2024 „Jesteś wiele Wart 3″ program jest realizowany w partnerstwie Fundacji A.R.T. i naszej Fundacji UNA. Synergia naszych wspólnych działań pozwala na kompleksowe wsparcie osób zmagających się z problemami uzależnienia, współuzależnienia i konsekwencji wynikających z doświadczeń wychowywania się i życia w rodzinach z problemem uzależnienia i innymi dysfunkcjami.

W Fundacji UNA szczególną uwagę w tym projekcie poświęcamy osobom z kryzysowymi i traumatycznymi doświadczeniami, osobom określającym się jako DDA / DDD.

Program jest dedykowany tym, którzy chcą budować nowe lub przebudowywać obecne relacje, czerpać większą satysfakcję ze związków, trwale uwolnić się od poczucia krzywdy i utrwalić umiejętności stawiania granic, lepiej rozumieć i kontrolować własne uczucia, nie krzywdząc skutecznie wpływać na innych, poprawić samoocenę i stać się odważniejszymi, wzbogacić się wewnętrznie i dostrzegać sens bycia z innymi.

Uczestnicy poprzednich edycji o programie:

Jak będziemy pracować?

Program przewiduje dla każdego uczestnika udział w cyklu intensywnych konsultacji psychologicznych indywidualnych, a następnie pracę w zamkniętej grupie wsparcia i rozwoju (do 8 cotygodniowych spotkań), co utrwala w szerszym kontekście społecznym zmiany zapoczątkowane w kontakcie indywidualnym oraz daje możliwość pozostawania w terapeutycznym indywidualnym kontakcie po grupie (wydłużony okres między spotkaniami), by podtrzymać wprowadzone zmian.

Zobacz, co o nas mówią

Wika Wieczorek
Wika Wieczorek
2023-11-15
Pan Robert to fantastyczny człowiek pełen pasji, zaangażowania i empatii. swoimi uwagami trafia zawsze w punkt. potrafi świetnie naprowadzić na odpowiednie rozwiązanie problemu, stwarza bezpieczną atmosferę i pozwala otworzyć się ze swoimi problemami bez krępacji. Pana Roberta mogę polecić z całego serca. no i ma świetne buty 😉
ZiP# 10
ZiP# 10
2022-12-22
Fundacja Una to moja "mekka", miejsce gdzie znalazłem zrozumienie, akceptację i przede wszystkim pełne wsparcie. Poznałem tutaj wiele wartościowych osób podobnych do mnie. Robert to człowiek z powołaniem, bardzo zaangażowany i skupiony na drugim człowieku i jego problemach. Ma w sobie pełno empatii, bardzo uważnie słucha i sprawia, że zawsze ze spotkań wychodzę z pozytywną energią i nadzieją. Tworzy atmosferę przyjacielską, wzbudza zaufanie i łatwo się przy nim otworzyć. Nie tylko terapeuta, ale przede wszystkim przyjaciel. Genialny człowiek i miejsce! 😉
Karolina Gajewska
Karolina Gajewska
2022-12-18
Polecam z całego serca. Miejsce, w którym można odnaleźć zrozumienie, wsparcie i empatię. Miejsce, w którym czujemy się ważni, a nasze problemy nie są bagatelizowane czy umniejszane. Robert jest człowiekiem z misją, praca z człowiekiem to Jego pasja, co czuć już od pierwszej wizyty.
A. Buk
A. Buk
2022-11-10
Prawdziwa, praktyczna pomoc w sytuacjach podbramkowych. Błyskotliwa analiza, trafne pytanie pozwalają sprawnie dochodzić do celu jakim jest meritum problemu. Skuteczna pomoc, gorąco polecam!
Anna Dominiak
Anna Dominiak
2022-10-29
Pan Robert jest świetnym słuchaczem. Zawsze stoi po stronie klienta i próbuje zrozumieć daną sytuację życiową z różnych perspektyw. O tym fachowym wsparciu dowiedziałam się od znajomej, sama też poleciłam pana Roberta koleżance i wiem, że jest bardzo zadowolona. Także, jeśli ktoś przechodzi trudniejszy moment w życiu, gdzie zwykła rozmowa z rodziną i przyjaciółmi już nie skutkuje, to pan Robert może pomóc fachową wiedzą.
She
She
2022-06-06
Pierwsza wizyta z p. Robertem i od razu chce się żyć. Uważnie słucha, nie przerywa, pełen ciepła, zaangażowania. Widać, że lubi to co robi. Na kolejna wizytę czekam z niecierpliwością, nawet nie wiem kiedy zleciała ta godzina. Jestem wdzięczna, że są tacy ludzie i fundacje, dzięki którym życie może być chodź troszkę lepsze i łatwiejsze. Serdecznie pozdrawiam IZ.
Emilia Łazarowicz
Emilia Łazarowicz
2022-05-11
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Robertem. Profesjonalnie podchodzi do klienta, ponieważ widzi w kliencie człowieka, traktuje klienta jak człowieka i chce mu pomóc. Skupia się na problemie klienta, przygląda się jego sytuacji i zadaje trafne pytania. Każda wizyta i spotkanie to jeden mały kroczek na dalszej drodze. Polecam!
Alisa Miładowska
Alisa Miładowska
2022-04-15
Bardzo polecam
Martyna Zagajewska
Martyna Zagajewska
2022-02-10
Bardzo polecam kontakt z Panem Robertem z Fundacji UNA. W mojej opinii wyróżnia się uważnym słuchaniem, empatią, zaangażowaniem, holistycznym podejściem do człowieka, życzliwością, optymizmem, kompetencjami, w tym aktualną wiedzą. Profesjonalny terapeuta!
Martyna
Martyna
2021-12-30
Fantastyczne miejsce. Pracujący tam profesjonaliści pomagają przezwyciężyć kryzysy, a wszystko to w przyjaznej atmosferze. Polecam serdecznie 🙂

Warunki uczestnictwa

  • Program dostępny jest dla osób mieszkających w Warszawie
  • Udział w programie jest nieodpłatny – finansowany ze środków m. st. Warszawy

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Adres

ul. Nowolipki 19/1
00-401 Warszawa
(wejście po schodkach w bluszczu, z ulicy Nowolipki)

Telefon

+48 665 830 618
poniedziałek-piątek w godzinach 09:00 – 18:00

Email

biuro@fundacjauna.pl

Facebook

facebook.com/FundacjaUna

Skype

Fundacja UNA Robert Smyczyński

Adres

ul. Nowolipki 19/1
00-401 Warszawa
(wejście po schodkach w bluszczu, z ulicy Nowolipki)

Telefon

+48 665 830 618
poniedziałek-piątek w godzinach 09:00 – 18:00

Email

biuro@fundacjauna.pl

Facebook

facebook.com/FundacjaUna

Skype

Fundacja UNA Robert Smyczyński